بیشتر شما call of duty رو میشناسید.شاهکاری بزرگ در بین بازی ها.اما نمی توان گفت که این قسمت از بازی شاهکار بود و دلایل آن را در متن زیر خواهید خواند.

داستان بازی : هنوز داستان جنگ جهانی و این دفعه در یک call of duty دیگر(مطمین نیستم که کدوم جنگ جهانی باشه حالا یا جنگ اول یا دوم.)مانند همیشه وظیفه شما از بین بردن دشمن و پیروزی در جنگ جهانی است.

بررسی بازی :
گیم پلی:
این بازی در بین نسخه های دیگر call of duty واقعا بد ترین نسخه هست.گیم پلی نچندان خوب و مراحل تکراری و اسلحه های کم و عواملی دیگر دست به دست هم می دهند تا این بازی را به یک بازی نجندان جالب با یک گیم پلی نچندان خوب تبدیل کنند.با وجود وسایل جنگی متنوع اما شما تنوع را حس نمی کنید.تعداد اسلحه ها بسیار کم است.مناطق مختلف با وجود تفاوت های زیاد باز حس تنوع را برای شما به وجود نمی آورند.بازی multiplayer دارد ولی اگر نداشت بهتر بود زیرا واقعا خیلی بد روی این قسمت کار کرده اند.و همه ی این عوامل به کمک هم یک بازی نچندان خوب را تحویل ما می دهند.

گرافیک:
گرافیک؟کدام گرافیک شما با گرافیکی آزار دهنده روبه رو هستید.شاید عکس هایی که برایتان می گذارم به نظز جالب بیاید.اما به این عکس ها اعتماد نکنید.شاید گرافیک بازی با عکس ها یکی باشد اما شما در حین بازی متوجه می شوید که بازی گرافیک نچندان خوبی دارد.بر روی سلاح ها و بعضی مناظر و خیلی چیز های دیگری خوب کار نشده است وگرافیک بازی هم چندان خوب نیست.

موسیقی و صداگذاری:
موسیقی در بازی وجود دارد و با وجود کم و کاستی فراوان باز هم نسبت به بقیه موارد بهتر است و شاید بتوان گفت یکی از بهترین قسمت های بازی صداگذاری ها است که البته منظور این نیست که خوب است اما هر چه باشد بهتر از گیم پلی و گرافیک هست.

جذابیت و داستان:
کدام جذابیت؟کدام داستان؟کمتر قسمتی از بازی جالب است و جذابیت دارد و تقریبا بیشتر مراحل جذابیت خاصی ندارند.داستان هم که مانند نسخه های قبلی مربوط به جنگ جهانی می شود و خلاقیت خاصی در آن به کار برده نشده است.

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 مهر 1388    | توسط:    | طبقه بندی: معرفی بازی های psp،     | نظرات()