داستان بازی 1 :
جنگجویان شجاع یعنی پاتاپون ها به کمک طبلی که یک پاتاپون آن را به نوازش در می آورد شجاعت پیدا می کنند و می توانند مناطق مختلف را به اختیار خود در بیاورند.از یکی از ماموریت ها برگشته بودند که ناگهان اتفاقی افتاد.طبل گم شده بود و از آن به بعد ندای آن طبل خاموش شد و حالا پاتاپون ها چگونه باید ادمه دهند؟دشمنان مناطق تصرف شده توسط پاتاپون ها را از چنگشان درآوردند و پاتاپون ها رو به شکست رفتند.اما تصمیم گرفتند طبل را پیدا کنند و موفق شدند و حالا شما باید آن طبل را به صدا در بیاورید.حالا پاتاپون ها به دنبال پس گرفتن مناطق و پیدا کردن آخر دنیا است.

داستان بازی 2 :
پاتاپون ها در کشتی همچنان به سوی آخر دنیا می روند که ناگهان کشتی آن ها به وسیله موجودی عجیب از بین رفته و بیشتر افراد کشته می شوند و رهبر آن ها زنده می ماند و شما باید دوباره طبل را به صدا در بیاورید.

بررسی بازی:
گیم پلی:
شما باید در این بازی فقط جلو بروید و دشمنان را از بین ببرید اما بدون این که دستتان بر روی دکمه هایی مانند چپ یا راست برود و شما فقط باید با مربع-مثلث-دایره-ضربدر طبل را به صدا در آورید و افراد را کنترل کنید.کنترل افراد در دو قسمت فرق چندانی نکرده و با همان دکمه ها کنترلشان میکنید.در کمتر بازی دو بعدی چنین جذابیتی دیده میشود.با وجود این که بازی پیچیده نیست اما رد کردن بعضی از مراحل واقعا سخت است.به قسمت دو مکان های جالب تری اضاف شده و مراحل جالب تری دارد و اما سخت تر.

گرافیک:
با این که بازی دو بعدی است اما واقعا مناظری زیبا و رنگ هایی متنوع را مشاهده می کنید و در سبک خود و برای psp خوب است.موجنوداتی مختلف و استفاده از رنگهای مناسب و مناظری زیبا در کنار هم گرافیک بازی را بسیار جالب می کنند.

موسیقی و صداگذاری:
تمام بازی بر این پایه است و شما باید آهنگ های مختلف را به بهترین شکل بنوازید و افراد را تحت کنترل خود قرار دهید.آ]نگ های زیبا که در بیشتر مراحل با مراحل دیگر تفاوت دارد و برای بهتر و جالب تر شدن آهنگ باید به حالت fever برسید که برای رسیدن به این حالت باید ده combo که در کل بازی چندین کامبو میدهد را بنوازید تا به این حالت برسید.کلا جالب ترین قسمت از بازی موسیقی ها هستند.آهنگ های هر دو قسمت جالب هستند.

جذابیت و داستان:
جذابیت خیلی خوب است و واقعا سختی بازی به نوعی است که جذابیت بازی را بسیار بالا برده است.داستان هر دو قسمت هم با وجود سادگی جالب است و به جدابیت بازی اضافه می کند.

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 مهر 1388    | توسط:    | طبقه بندی: معرفی بازی های psp،     | نظرات()